Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Susipažinkim Sveikos mitybos ir gyvensenos specialistas Julius Gaižauskas

Susipažinkim Sveikos mitybos ir gyvensenos specialistas Julius Gaižauskas Susipažinkime aš – Julius Gaižauskas dabar esu sveikos mitybos ir gyvensenos specialistas bei asmeninis treneris, funkcinių treniruočių instruktorius. Mano kelias buvo „grįstas antsvoriu ir ligomis“, kadaise aš buvau – storas, labai storas... Iki 16 metų nesportavau, dėl silpnos imuninės sistemos dažnai sirgdavau ir būdavau prastos fizinės būklės, turėjau antsvorį. Būdamas 15 metų svėriau apie 120 kilogramų. Tuomet daug visko išbandžiau, kad išbrisčiau iš ligų ir antsvorio liūno, bet niekas nepadėjo, kol būdamas 16 metų pradėjau mankštintis.

Ėmus sportuoti per 6 mėnesius pavyko atsikratyti 25 kg. Po to prireikė dar 9 mėn., kad pasiekčiau norimus 73 kg. Kartu su antsvoriu išnyko sveikatos negalavimai, nuolatos pasikartojantis bronchitas ir plaučių uždegimas, astma, sustiprėjo imuninė sistema. Visi peršalimai ir panašūs negalavimai išnyko. Savijauta ir gyvenimo kokybė tiesiog stulbinamai pagerėjo. Baisu pagalvoti, koks dabar būčiau, jei ne sportas. Jis mano gyvenimą padarė visavertį.

Konsultuodamas lieknėjančius žmones remiuosi ne tik savo patirtimi, bet ir inovacijomis sveikatingumo srityje. Propaguoju sveiką mitybą ir gyvenimo būdą, nes noriu ne tik išlaikyti puikią sveikatą ir gerą fizinę formą, ko taip ilgai siekiau, bet ir padėti, perduoti savo žinias kitiems to siekiantiems žmonėms. Todėl su malonumu „Lieknėjimo akademijoje“ vedu specializuotas paskaitas apie sveikatingumą ir tinkamą mitybą, kurios padeda sveikai sulieknėti nusprendusiems žmonėms susigaudyti šiuolaikinėje, milžiniškoje nesveiko maisto gausoje.


2013-03-20

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika