Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Stebuklinga lieknėjimo piliulė neegzistuoja

Stebuklinga lieknėjimo piliulė neegzistuoja JAV, Oregono universiteto mokslininkė ištyrė šimtus lieknėjimui skirtų papildų ir padarė išvadą, kad stebuklinga svorio metimo tabletė – neegzistuoja. Mokslininkė ir dietologė Melinda Manore teigia, kad nėra jokių svarių įrodymų, kad bent vienas maisto papildas įtakotų žymų sulieknėjimą – priešingai dauguma jų turi sveikatai žalingą poveikį.  
 
Lieknėjimo papildų efektyvumas yra kliniškai neįrodytas

 
Išsamiai išnagrinėjusi šimtus maisto papildų, M. Manore padarė išvadą, kad didžiosios dalies efektyvumas nėra kliniškai patvirtintas. Lyginant papildų ir „placebo“ lieknėjimo grupių efektyvumą, pastarosios užfiksuotas svorio mažėjimo efektas yra tik 1 kilogramu mažesnis.  
 
„Daugumai žmonių, kol jie nesureguliuos savo mitybos ir nepradės kasdien sportuoti, šie papildai didelės įtakos neturės. Žmonės vartoja piliules norėdami numesti svorio ar išlikti lieki. Tačiau nėra jokių įrodymų, kad bent vienas papildas tai daro. Kai kurie, netgi turi šalutinių poveikių“, – teigė mokslininkė.
 
Iš tirtų maisto papildų mokslininkė išskyrė keletą, kurių sudėtyje yra žaliosios arbatos ar pieno produktų, kurie gali įtakoti iki 2 kilogramų kūno masės sumažėjimą. Tačiau mokslininkė pastebi, kad dauguma šių maisto papildų buvo testuojami, kaip priedas prie subalansuotos – sveikos mitybos ar priedas laikantis dietos.  
 
Lieknėjimo piliulės populiarios ir Lietuvoje  

 
Nors Lietuvoje maisto papildai nėra tokie populiarūs, kaip JAV, tačiau „Lieknėjimo akademijos“ vadovė Lina Smaidrytė pastebi, kad norinčių sulieknėti be jokių pastangų kiekis didėja.  
 
„Internete gausu papildų reklamų, kur žadama, kad  per mėnesį atsikratysit 15 kg ar kilogramo per dieną. Tačiau toks lieknėjimas nėra sveikas, tai prieštarauja pačiai žmonių fiziologijai. Taip staigiai svoris kristi gali tik badaujant, o tai nėra sveika... Maždaug trečdalis lankytojų prieš ateidami į „Lieknėjimo akademijos“ užsiėmimus bei paskaitas yra bandę lieknėti vartodami įvairias piliules, kurios žadėjo žaibišką efektą. Tačiau nesulaukę rezultatų žmonės ryžosi pabandyti pakeisti savo įpročius ir atėjo į dviejų savaičių apimčių mažinimo programą,“ – teigia L. Smaidrytė.
 
„Lieknėjimo akademija“ – tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa apimanti sportą (riebalų deginimo treniruotes ir diafragminį kvėpavimą), mitybos specialisto ir psichologės konsultacijas, pirties procedūras, liekninančios arbatos gėrimo ceremonijas, LPG masažus. Šis kompleksas padeda padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį ir pagerinti sveikatą per labai trumpą laiką.
 
Ką valgyti, kad išlikti liekniems ir sveikiems?

 
Mokslininkė M. Manore teigia, kad norint sulieknėti reiktų rinktis vaisius, daržoves, liesą mėsą bei pilno grūdo produktus. Taip pat reiktų sumažinti kalorijų gaunamų iš riebaus maisto suvartojimą ir nuolat judėti. Kai kuriems gali būti naudingas ir baltymų kiekio padidinimas, tačiau vienintelis būdas sulieknėti – pakeisti savo gyvenimo būdą.

2013-11-04

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika