Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Giluminis kvėpavimas „Body Flex“ - kvėpavimo stebuklas!

Giluminis kvėpavimas „Body Flex“ - kvėpavimo stebuklas!

Kas tai?

      „Body Flex“ – diafragminis kvėpavimas, derinamas su tempimo pratimais. Tai raumenų stangrinimas ir figūros formavimas, energijos kaupimas ir puikios savijautos paieškos.

Kaip tai veikia?

 Raumenų tempimo mankštos metu deginami nereikalingi riebalai ir tuo pat metu tempiami ir stangrinami raumenys. Galima sumažinti kūno formas, tačiau sverti tiek pat, kiek ir anksčiau. Arba galima atsikratyti vos kelių kilogramų, tačiau pirkti trimis dydžiais mažesnius drabužius. Kvėpavimo pratimų dėka išmokstama kvėpuoti taisyklingai. Padidėjęs fizinis aktyvumas padeda išvengti depresijos, ramina nervų sistemą. Tokia mankšta tinka visiems, kurie yra vyresni nei 16 metų - ir moterims, ir vyrams, nesvarbu, koks yra jų fizinis pasirengimas, kūno lankstumas, svoris ar apimtys.

Kvėpuojant masažuojami ir vidaus organai, elastingesnis tampa skrandis. Jis kiek susitraukia, todėl mažiau norisi valgyti. 

„Body Flex“ poveikis

Kvėpavimo pratimais galima išspręsti žarnyno problemas, vidurių kietėjimą. Ši kvėpavimo mankšta rekomenduojama sergant astma, alergija, sąnarių ligomis. Dėl diafragminio kvėpavimo pagreitėja kraujotaka, tempimo pratimai kraują nukreipia į konkrečią vietą ir padeda ten sudeginti celiulitą. Padeda atsikratyti galvos ar raumenų skausmo, sutvarkyti laikyseną. Įvaldžius kvėpavimo techniką ir pratimus, visą tai galima atlikti namuose, ir toliau siekiant geresnių rezultatų ar tiesiog palaikant esamą fizinę būklę. 

 Kokia nauda?

 Giluminio kvėpavimo „Body Flex“ pratimai yra saugūs ir juos gali daryti net ir žmonės, turintys sąnarių ar nugaros problemų. Beje, dauguma tokių žmonių, išbandžiusių šią mankštą, atsisveikino su minėtomis problemomis.

Lankantieji treniruotes tokių žalingų įpročių kaip rūkymas, kavos gėrimas, laikui bėgant visai atsisako arba bent jau sumažina dienos normą. Aukštas spaudimas, galvos, skrandžio skausmai, nemiga - visa tai tėra antsvorio pasekmė. Gera savijauta neatsiejama nuo sveiko, t.y. neturinčio antsvorio kūno.

Keletasįdomesnių faktų:

  • Viena valanda aerobikos sudegina 250 kcal, bėgimas - 700kcal, o “Body flex” - 1700 kcal;
  • Prieš du šimtus metų atmosferoje buvo 38% deguonies ir 1% angliarūgštės, šiandien deguonies yra 19%, o angliarūgštės - 25%;
  • Deguonis daro įtaką medžiagų apykaitai, virškinimui ir tuštinimuisi, valo kraują, padeda sumažinti stresą, malšina galvos skausmą, padeda mesti rūkyti, stiprina imuninę sistemą, ramina ir stimuliuoja organizmą;
  •    90% energijos organizmas pasigamina naudodamas deguonį ir kuo daugiau mes jo gauname, tuo daugiau energijos turime. 

 

Šia ypatinga ir itin naudinga giluminio kvėpavimo mankšta „Lieknėjimo akademijos“ narės užsiima kiekvieną dieną, tai neatsiejama efektyvaus ir malonaus lieknėjimo dalis. Labai svarbu išmokti taisyklingai kėpuoti, tam, kad norimi rezultatai būtų pasiekimi greičiau ir Jūsų savijauta būtų kuo puikesnė, o dailėjančios kūno linijos džiugintų ne tik Jūsų, bet ir aplinkinių akis!2015-01-27

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika