Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Žaliųjų koteilių valomoji dieta „Detoksikacinė diena" - tik 900 kcal!

Žaliųjų koteilių valomoji dieta „Detoksikacinė diena" - tik 900 kcal!


Detoksikacinės (valomosios) dietos pasižymi sumažintu maisto racionu ir kaloringo maisto eliminavimu. Jų paskirtis maksimaliai palengvinti virškinimo sistemos darbą ir išvalyti organizmą nuo sankaupų ir toksinų.
Valomąją funkciją atlieka vanduo (skysčiai) ir skaidulos, todėl žalieji kokteiliai puikiai tinka. Be to, švieži vaisiai ir daržovės papildo organizmą gausiu vitaminų ir mineralų kiekių. Nors tokių dietų kalorijų norma žema, tačiau daugelis vitaminų ir mineralų viršija būtiną dienos normą.

Vienos dienos dieta žaliųjų koteilių valomoji dieta „Detoksikacinė diena"

Tai universalus vienos dienos meniu, norintiems išbandyti vitaminų ir mineralų poveikį, tarsi smagų nuotykį. Detoksikacinė diena ypač tinka po švenčių ar vakarėlio, kai teko prisisotinti įvairiu kaloringu maistu. Taip pat, jei norite po atostogų grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Jei šis meniu atrodo per griežtas, galima jį papildyti liesos varškės, jogurto užkandžiu. Bendra dienos kalorijų norma tik 900 kcal. Dieta sudaryta ir patvirtinta mitybos pecialistės Ievos Dobros.

„Detoksikacinės dienos" dietos meniu:

  • Žaliasis PUSRYČIŲ kokteilis;
  • Žaliasis PIETŲ kokteilis;
  • Žaliasis VAKARIENĖS kokteilis;
  • Užkandis - šviežiai spaustos apelsinų arba greipfrutų sultys;
  • 2 buteliukai šarminio vandens.

 

 

Dietos kaina:

 

  • 1 kartas 59 Lt / 17,09 Eur;
  • 1 mėnesio abonementas (4 kartai) 219 Lt / 63,43 Eur;
  •  Metinis abonementas (48 kartai) 2499 Lt / 723,79 Eur.
 
 
Dietą galite įsigyti sveikatingumo ir sporto klube „G7 SPORTAS“.

 2014-11-28

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika