Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Žiemos stovykla Trakuose, kovo 16-17 d. savaitgalį

Žiemos stovykla Trakuose, kovo 16-17 d. savaitgalį „Kviečiu kartu keliauti į sveikatingumo savaitgalio stovyklą – žiemos akademiją. Keliausime į lietuvių liaudies stiliaus kaimo gryčią apsupty miškų, šalia Trakų ant Skaisčio ežero pakrantės. Jūsų laukia sportas (giluminis kvėpavimas, sveikatingumo mankšta), žaidimai protui ir kūnui, paskaitėlės-diskusijos apie sveikatingumą, sveiką mitybą, vandenį. Daug laiko būsime lauke, aktyviai judėsime, kvėpuosime grynu oru, laukia lygumų slydžių žygis, keliausime link Varnikų pažintinio tako ir apžiūrėsime į Skaisčio ežerą įsiterpusio pusiasalio apylinkes. Šeštadienį po žygio eisime į pirtį, kur ne tik pajusime lietuviško vantos švelnumą, bet ir skirsime dėmesio kūnui, palepinsime jį įvairiomis, natūraliomis grožio procedūromis. Sekmadienį visi laikysimės skaniosios salotų iškrovos dienos, toliau sportuosime ir žvilgtelėsime giliau į sveiko gyvenimo prasmę, lieknėjimą ir svarbiausia gerai praleisime laiką su puikia kompanija, pasikrausime daug teigiamų emocijų ateinančiai savaitei,“ – pasakoja „Lieknėjimo akademijos“ vadovė Lina Smaidrytė.

Stovykla skirta mėgstantiems aktyvų poilsį gamtoje, grynas oras, nuostabus Trakų istorinio nacionalinio parko žiemos kraštovaizdis – tai sveikata Jūsų kūnui ir sielai. Savaitgalio stovykloje ypač akcentuojama gamtos ir fizinio lavinimo teikiama nauda organizmui, todėl nemažai laiko praleisite aktyviai lauke.

Jei bus norinčių galėsime pajodinėti su žirgais po Skaisčio ežero apylinkes. O jeigu gamtos sąlygos leis bus galimybė su tradicinėmis rogėmis traukiamomis žirgų kinkinio per užšalusį ežerą nulekti link Trakų pilies.

DATA: kovo 16-17 dienos.

KAINA
:
"Lieknėjimo akademijos" ir "Sveikatingumo savaitgalių" esamiems ir buvusiems nariams 250 Lt, kitiems 299 Lt.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 
- Nakvynė, kambariuose po 4;
- Maitinimas. Šeštadienį: pietūs ir vakarienė. Sekmadienį, iškrovos dienos salotų meniu - puryčiai, pietūs ir vakarienė.
- Treniruotės vedamos „Lieknėjimo akademijos“ trenerių, lygumų slidžių žygiai, paskaitos-diskusijos, žaidimai;
- Slidžių nuoma;
- Pirties nuoma ir procedūros.

Į STOVYKLOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- Žirgų nuoma 30 Lt/ val.
- Rogių kinkinio nuoma, viso 50 Lt.


REGISTRACIJA:
Registracija sumokėjus 50 Lt avansą už vieną žmogų. Atsiskaityti galima pervedant pinigus į sąskaitą:
Lieknėjimo akademija
Lina Smaidrytė
Vilniaus taupomoji kasa
LT38 5015 5000 1005 6049
Prie pastabų/mokėjimo paskirties prirašykite savo vardą, pavardę ir kad mokate už "Savaitgalio stovyklą".

Turite klausimų? Klauskite tel. 867000393

2013-03-12

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika