Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Pasipildė atsiliepimų skyrelis

Pasipildė atsiliepimų skyrelis ***
Sėdžiu ir galvoju. Jei parašysiu per gerą atsiliepimą, nieks nenorės tikėti. O ko nors kritikuoti nėra. Ką gi, teks rizikuoti būti apšauktai melage. Lieknėjimo akademija mano gyvenime buvo kaip šioks toks stebuklas. Pirmiausia, dėl to, kad ten man per mėnesį (taip, baigiau 2 kursus iš eilės ir turiu 2 diplomus:) pavyko atsikratyti krūva kilogramų ir centimetrų. Manau, kad niekada anksčiau rimtai svorio klausimu nebuvau užsiėmus vien dėl to, kad netikėjau, jog įmanoma kažką padaryti. Taigi, tai buvo mano mažas (bet gana sunkus:) stebuklas.
Antriausia, pati programa yra sudaryta taip, kad lieknėti pavyksta labai natūraliai ir yra lengva - pora treniruočių kas vakarą (nors nesportavus buvau nuo mokyklos laikų (seniai), bet krūvis nepasirodė per didelis), arbatos gėrimas, psichologės ir mitybos specialisto konsultacijos. Viskas veikia vienu ritmu ir padeda įgauti pagrindinių įgūdžių kaip sveikai maitintis, kaip sportuoti. Tikrai įdomu išgirsti ir suprasti, kad lieknėjimas nėra kažkoks baisus baubas.
Trečiausia, žmonės. Abu kartus kai lankiau Akademiją grupelės buvo mažos, jaukios, o susirinkusios moteriškės - linksmos ir draugiškos. Tą patį galiu pasakyti ir apie rūpestingas ir mielas treneres - džiaugiuosi, kad turėjau garbės būti jų treniruojama. Tačiau geriau vieną kartą pabandyti, nei 1000 kartų išgirsti, ar ne?

Dovilė Juozapavičiūtė

***
Dvi savaites, nuo kovo 5 d. iki 16 d. plušėjau „Lieknėjimo akademijoje“. Pradėdama „mokslus“ nesitikėjau, kad mums, „studentams“, bus pateikta  tokia įdomi, vertinga programa, „paskaninta“ siurprizais :). Kiekvieną kartą tai kėlė nuotaiką ir žadino smalsumą. Psichologo, mitybos specialisto, kosmetologo pamokos, buvimas pirtyje (puikus pylingas  ir nugaros masažiukas), su naujos kartos aparatu „ant masažo stalo“ , jau nekalbant apie „akademijos komandą“  (Liną, Rasą, atsiprašau, kad neprisimenu vardo – kitą charizmatiškąją mergaitę tamsiais plaukais) dar body flex, riebalų deginimo treniruotės, kaip vyšnia ant pyrago – twisto pamokėlė, arbatos gėrimas ir visa tai – už nedidelę kainą ir didelį rūpestį. Net mažos morkytės su mandarinais ant pabaigtuvių stalo įnešė savotiško šarmo:). Man labai patiko ir davė naudos. Tai tikrai gera pradžia susivokti, sužinoti,veikti.
Su itin gerais rezultatais baigiau „mokyklą“ (1-oji vieta ir -26,5 cm:)) ir gavau neprastą (tikra šio žodžio prasme) diplomą! Taigi pagrindus „akademijoje“ įgijau puikius, „akademikai“ mane paruošė tolimesniam sveikatėjimui ir gražėjimui :)....

Loreta

***
Lankiau Sveikatingumo savaitgalius ir esu labai, labai, labai patenkinta ir laiminga, todėl tikrai vėl užsirašysiu dar mėnesiui "smagiesiems savaitgaliams" su lieknėjimo akademija. Man vietą JAU rezervuokit :) Kodėl man patiko:
1. Pagaliau atsirado laikas, kurį galiu skirti tik SAU;
2. Sutikau daug smagių besišypsančių laimingų moterų-bendraminčių, atėjusių į akademiją su tuo pačiu tikslu - pakeisti savo gyvenimą, savo įpročius, sugriauti visus mitus, kad svorio numesti neįmanoma.
3. Per mėnesį laiko atsikračiau -4kg, apimtys sumažėjo vidutiniškai -5cm, per liemenį net -8cm, po truputį nyksta celiulitas( aišku, aš prieš ateinant į akademiją išsimatavau ir pasisvėriau). Žinoma, meluočiau, jei sakyčiau, kad nieko nedariau! Kiekvieną rytą sąžiningai "pakvėpuodavau" po 30min ir prisižiūrėjau maistą, bet tikrai nebadavau ir nesilaikiau jokių dietų. Vadinasi, viskas veikia, viskas įmanoma, jei yra tik noras ir tikslas, nors turiu šeimą, du padaužas vaikučius, vyrą, šunį, esu dirbanti jauna mama! :) Vadinasi viską galima suspėti ir viską suderinti. O svarbiausia, jog  pagerėjo mano savijauta ir nuotaika, tapau daug laimingesnė ir pakantesnė savo šeimai bei aplinkiniams. Net mintys tapo šviesesnės :) Tačiau tai tik pradžia, nežadu sustoti, toliau keisiu save, savo gyvenimą bei įpročius.
4. Taip pat patiko jauki aplinka ir profesionalios trenerės.
Ačiū Jums už nuostabią galimybę svajonių išsipildymo link :)

Laura Rokė 

***
Praleisto laiko pas jus per Sveikatingumo savaitgalius naudą pajutau jau po antro savaitgalio. O tai pasireiškė tokiu būdu:
1. Grįžus visada būdavo puiki nuotaika (100%).
2. Pradėjau atsižvelgti į savo mitybos įpročius (tikiuosi tai netaps mano šažinės graužatimi), pradėjau dažniau valgyti, bet po mažiau.
3. Fiziškai geriau jaučiuosi, malonu jausti išmankštintą kūną.
4. Gavau naudingų žinių ir pvz.: bodyflex'a galiu praktikuoti savarankiškai.
5. Geras treniruotes ritmas: kvėpavimo pratimai, arbata, aktyvesnė treniruote, arbata, sauna. Grįžusi namo nesijaučiu pavargusi.
6. Visos treneres - super!!!


2012-04-02

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika