Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Organizmo valymo dieta „Detoksikacinė diena“ - lengva, gardi ir efektyvi žaliųjų kokteilių dieta.

Organizmo valymo dieta „Detoksikacinė diena“ - lengva, gardi ir efektyvi žaliųjų kokteilių dieta.

Šiandien „Lieknėjimo akademijos“ narės smaguriauja valomosios dietos kokteilius. Dieta yra praturtinta įvairiais vitaminais ir mineralais, pasižymi organizmą valančiomis savybėmis ir sumažintu kalorijų kiekiu - visos dienos normoje nėra net 900 kcal.

Detoksikacinės (valomosios) dietos pasižymi sumažintu maisto racionu ir kaloringo maisto eliminavimu. Jų paskirtis maksimaliai palengvinti virškinimo sistemos darbą ir išvalyti organizmą nuo sankaupų ir toksinų.
Valomąją funkciją atlieka vanduo (skysčiai) ir skaidulos, todėl žalieji kokteilia puikiai tinka. Be to, švieži vaisiai ir daržovės papildo organizmą gausiu vitaminų ir mineralų kiekiu. Nors tokių dietų kalorijų norma žema, tačiau daugelis vitaminų ir mineralų viršija būtiną dienos normą.
Laikantis detoksikacinių dietų nerekomenduojama gerti kavos, energinių, gazuotų gėrimų, vartoti cukraus, saldiklių ar produktų su jais. Rekomenduojama nesūdyti maisto, skonio pagerinimui galima naudoti citrinos sultis, šviežias prieskonines žoleles, truputį aštių prieskonių: imbiero, maltų pipirų.

Organizmo valymas - dieta „Detoksikacinė diena“


Tai universalus vienos dienos meniu, norintiems išbandyti vitaminų ir mineralų poveikį, tarsi smagų nuotykį. Detoksikacinė diena ypač tinka po švenčių ar vakarėlio, kai teko prisisotinti įvairiu kaloringu maistu. Taip pat jei norite po atostogų grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Jei šis meniu atrodo per griežtas, galima jį papildyti liesos varškės, jogurto užkandžiu.2014-10-13

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika