Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Nesvarumo terapija - dovana visiems užsiregistravusioms į 28d. startuosiančią Lieknėjimo akademiją

Nesvarumo terapija - dovana visiems užsiregistravusioms į 28d. startuosiančią Lieknėjimo akademiją Visi užsiregistravę į Lieknėjimo akademijos grupę - spalio 28d. gaus dovaną - nesvarumo terapijos seansą. Nesvarumo terapija padeda gerinti sportinius pasiekimus, įveikti stresą, lavinti kūrybinius gebėjimus, bei įveikti priklausomybes, kaip persivalgymą, alkoholizmą, narkotikus ir kitas. Šis metodas, dar vadinamas sensorine deprivacija, panardina žmogų į visiško atsipalaidavimo būseną, kai sensorinės sistemos netrikdo jokie išoriniai veiksniai. Žmogaus smegenys pereina į Teta bangų fazę, kuriai būdingas ramybės jausmas, laisvos asociacijos, įžvalgumas.

Pasaulyje nesvarumo terapija taikoma įveikti priklausomybes, tame tarpe ir persivalgymą


Priklausomybė  nėra vien aplinkos ar žmogaus silpnavališkumo suformuota problema. Tai biochemijos mokslu grindžiamas procesas, kai sumažėja organizmo galimybė patirti pasitenkinimą – sumažėja ląstelių, atsakingų už malonumą, kiekis ir aktyvumas. Organizmui nebeužtenka natūralių opiatų – endorfinų, dar vadinamų laimės hormonais. Žmonės gimsta su nevienodu jų skaičiumi, tiems, kurių smegenys savaime gamina daugiau endorfinų, kyla mažiau problemų su priklausomybėmis ir žalingais įpročiais, o kiti bando kompensuoti laimės trūkumą vartojimu iš išorės – alkoholiu, cigaretėmis, šokoladu, sportu, seksu, apsipirkinėjimu, maistu. Dauguma savęs pamaloninimo būdų gali atrodyti saugūs, tačiau tik kol neperžiangiama saiko riba.
Nesvarumo būsenoje, kai žmogaus nebeveikia joks aplinkos spaudimas, organizmas visą atsilaisvinusią energiją nukreipia į fizinės, protinės bei emocinės pusiausvyros sureguliavimą. Taip įveikiamas stresas, kurį žmogus patiria bandydamas prisitaikyti prie drastiškų iš aplinkos primetamų sąlygų ir nuolatinės savigraužos dėl antsvorio bei  netinkamos mitybos. 

Kaip nesvarumo terapija padeda kovoti su priklausomybėmis?


Procedūros metu smegenys išskiria daugiau endorfinų. Kai žmogus jaučiasi atsipalaidavęs ir laimingas iš vidaus – natūraliai nebekyla poreikis suteikti sau malonumą papildomu vartojimu iš išorės, ar tai būtų maistas, rūkymas, alkoholis ar kitos priklausomybės. Taip pat terapijos metu vyksta biocheminės reakcijos, kurių metu mažinamas streso hormono noradrenalino kiekis kraujyje. Kai organizme šio hormono yra per daug, elgesys tampa neracionalus, valdomas streso.

Atsipalaidavimas padeda priimti racionalų sprendimą


Pasinėrus į gilų atsipalaidavimą aiškiai suvokiama konkreti individuali problemos priežastis - vienatvės jausmas, nuobodulys, depresija, baimė, santykių ar finansinės problemos, nesklandumai seksualiniame gyvenime, aplinkinių įtaka ar kita. Įsisąmoninus problemą, žmogus atsipalaidavimo būsenoje atsiduria toli nuo visų trikdžių, atsiribojęs nuo savo problemos gali racionaliai, iš šalies apmąstyti savo tikslą ir planą, kaip jo pasiekti. Smegenims veikiant Teta būsenoje sustiprėja vizualiniai gebėjimai - aiškiai, detaliai įsivaizduojamas tikslas po terapijos veikia kaip vidinis motyvatorius ir priminimas, kaip reikia projektuoti savo elgseną.


2013-10-18

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika