Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Metinė sveikatingumo programa

Metinė sveikatingumo programa 2013 METŲ SVEIKATINGUMO PROGRAMA

Sveika gyvensena ir sportas - nėra vienkartinis apsisprendimas, tai nuolatinis rūpinimasis savo fizine ir emocine sveikata ir kryptingas tikslo siekimas. "G7 Sportas" siūlo Jums naujieną - metinę sveikatingumo programą į kurią įeina visas grožio ir sveikatingumo paslaugų kompleksas, kurį sudaro:

- 80 min. deginimosi soliariume. Šiuo šaltuoju metų laiku, pasinaudokite galimybe pasilepinti šviesos ir šilumos vonioje.

- 15 "Super maistas" MIX kokteilių: spirulina, chlorela, kelpas,želmenys, bičių duonelė - nepakeičiamas vertingiausių komponentų mišinys gerai savijautai, organizmo tonuso, sveikos raumenų ir kaulų struktūros, virškinimo sistemos palaikymui. Tai unikalus, daugiau nei 50-ties biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis.

- 10 deguonies terapijos procedūrų, kurios padeda organizmui greičiau atsistatyti po fizinio krūvio, stiprina imuninę sistemą, šalina nuovargį bei suaktyvina riebalų deginimo procesą. Deguonies terapija, derinama su LPG masažu, taip pat valant organizmą "Super maistas" kokteiliais padeda išlaikyti vidinį ir išorinį organizmo balansą;

- 1 LPG viso kūno masažas; Sportas ir masažas veikia organizmo ląsteles dvejopai: iš vidaus, ir iš išorės. tokiu būdu pasiekiamas maksimalus rezultatas. G7 Sportas - vienintelis sveikatingumo ir sporto klubas pabaltijo šalyse, derinantis LPG masažus su sportu.  

- 2 vienkartiniai pakvietimai apsilankyti G7 Sportas Jūsų draugams ar artimiesiems. Kad sportas taptų dar didesniu džiaugsmu, padovanokite savo artimiausiam žmogui sveikatos, geros energijos ir nuotaikos užtaisą - galimybę susipažinti su naujausiomis sporto metodikomis. Juk sportas suartina ir daro stebuklus!

Metinė sveikatingumo programa - tai visapusiškas rūpinimasis Jūsų kūnu, sveikai ir gražiai atrodančia oda, toksinų išvalymas ir organizmo papildymas reikalingiausiomis maisto medžiagomis, mikroelementais bei švariu deguonimi. Šios programos metu Jūsų fizinės būklės pokyčius stebės ir periodiškai testuos asmeninis treneris, todėl rezultatus, didėjančią jėgą, ištvermę pamatysite greičiau ir būsite motyvuojami siekti savo tikslų.

Daugiau informacijos: http://www.grybo7.lt/naujienos/metine/


2013-02-05

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika