Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Maistas = Narkotikai arba 6 maisto produktai, kurie sukelia Jūsų kūnui priklausomybę

Maistas = Narkotikai arba 6 maisto produktai, kurie sukelia Jūsų kūnui priklausomybę

Kaip teigia didžioji dalis medicinos ir sveikos gyvensenos specialistų daugybė žmonių kovoja su įvairiais potraukiais, svorio problemomis ir besaikiu užkandžiavimu vidury nakties. Žinant, kad tam tikra cheminė medžiaga, vadinama egzorfinu, gali sukelti jūsų kūnui tokią priklausomybę, kaip ir narkotikai, galima sukurti planą, kaip pagerinti sveikatą. Jums reikėtų šiek tiek daugiau žinoti apie egzorfinus, nes chemiškai apdoroto maisto gamintojai žino viską apie šias chemines medžiagas. Iš tiesų jie manipuliuoja ingridientais, kurie stimuliuoja mūsų apetitą ir pradeda priklausomybės ratą nuolatiniais persivalgymais ir kitais mitybos sutrikimais. Žinios apie tokius produktus gali padėti jums kontroliuoti persivalgymą.

 Pieno produktai

Jokia produktų grupė nebuvo tiek daug tyrinėta dėl opioidinio poveikio, kaip pieno produktai, ypač pienas ir sūris. Pieno produktų baltymas kazeinas suskaidomas į mažesnius peptidus ir tuomet atsiranda būrys veikliųjų medžiagų, vadinamų kazomorfinais. Sūrio troškimą nuslopiną tokie patys vaistai, kurie greitosios pagalbos skyriuje naudojami perdozavus narkotikų! Mes  valgome penkiskart daugiau sūrio, nei prieš keletą dešimtmečių, dažnai sukiekvienu dienos valgiu. Chemiškai apdoroto maisto gamintojai žino, kad pieno produktai skatina pieno produktų troškimą ir garantuoja didesnius pardavimus. Daugima pacientų, bandantys tapti veganais pasakojo man, kad sunkiausia yra atsisakyti sūrio; atsisakant šių produktų po truputį, garantuojami sėkmingesni rezultatai.

Mėsa

Mėsoje esančiame kraujyje yra albumino, hemoglobino bei gama globulino ir visos šios cheminės medžiagos suaktyvina opioidų receptorius. Kai vieno eksperimento metu mėsos valgytojams buvo duota vaistų, slopinančių opioidų receptorių veiklą, kumpio vartojimas sumažėjo 10%, saliamio 25%, o tuno net 50%!

 Kviečiai ir ryžiai

Gliadinai yra kviečiuose randami baltymai, kurie turi opiatinį poveikį ir kartais nurodomi kaip gliadorfinai. Ryžiuose taip pat yra baltymų, turinčių tokį patefektą. Jei niekaip nenustojate trokšti duonos riekelės, didžiausia tikimybėyra, kad jūs pakliuvote į šių cheminių medžiagų spąstus.

 Cukrus ir riebalai

Pasaulio naujienos pranešė apie praėjusį rudenį darytus tyrimus su žiurkėmis,parodančius priklausomybę Oreo sausainiams, naudotiems tyrimui dėl didelio cukraus ir riebalų kiekio, ir poveikis buvo labai panašus į tą, kai žiurkėms buvo duotas kokainasbei morfinas. Tiesą sakant, ankstesni tyrimai su žmonėmis jau parodė, kad opioidinis poveikis išgaunamas maišant cukrų ir riebalus (pagalvokite apie spurgas) ir jis lygiai taip pat gali būti numalšintas priešnarkotiniais vaistais. Daugiau nei dešimtetį mokslininkai tyrė, kas nutinka, kai trijų mėnesių kūdikiui duodi saldžių vaistų, įdėmiai žiūrėdamas jam į akis. Kai į kambarį įėjo grupė žmonių, taip pat ir suaugusysis, davęs kūdikiui saldaus vandens, kūdikis apžvelgė visus ir sutelkė žvilgsnį ties „cukraus davėju”, pademonstruodamas, kokiame ankstyvame amžiuje galima atpažinti priklausomybę cukrui. Cukrus ir riebalai gali būti ta priežastis, dėl kurios šokoladas apibūdinamas kaip produktas, potencialiai galintis sukelti priklausomybę.

 Taigi, ką jūs galite padaryti?

  • Venkite pagundų, namuose ir darbe turėdami kuo mažiau pieno produktų, mėsos, rafinuotų kviečių ar cukraus ir riebalų turinčių produktų.
  •  Pakeiskite juos cukraus kiekį kraujyje reguliuojančias produktais, kaip pupelės, riešutai, sėklos, švieži vaisiai ir pilni grūdai.
  •  Pradėkite dieną sveikais pusryčiais (iš produktų, kuriuose yra mažai egzorfinų).
  •  Paprašykite draugų ir šeimos paramos, kad jūs nematytumėte aplink save maisto, galinčio sukelti pagundą. Kaip sakė Michaelas Pollanas „valgyk maistą, ne per daug, daugiausia augalinės kilmės”.
  • Susitelkite į tikslą gauti natūralių endorfinų. Nuostabus saulėlydis, jautrios šeimos akimirkos, muzika, žaidimai su šunimi ir iššūkių pilnos treniruotės yra dalykai, kurie suteikia pasitenkinimo jausmą. Mokslas įrodė, kad tokiomis akimirkos mūsų smegenys išskiria į nakotikus panašias medžiagas, vadinamas endorfinais. 


2014-10-27

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika