Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Lieknesnė per dvi savaites

Lieknesnė per dvi savaites

Ir kuri gi moteris, pasitikdama pavasarį, nesvajoja apie mažesnes kūno apimtis... Tik dažnai pačios moterys save įtikina, kad stengtis neverta: sulieknėti labai sunku, reikia daug laiko ir pastangų – pačios prieš save teisinasi jos... „Lieknėjimo akademija” kartu su portalu Moteris.lt norėdami įrodyti, kad sulieknėti įmanoma ir per dvi savaites, surengė viešą lieknėjimo eksperimentą.

Bendraminčiai visų pirma paskelbė konkursą, kuriame dalyvavo keli šimtai vilniečių, panorusių patekti į sveikatingumo ir sporto klubo „G7 sportas“ organizuojamą „Lieknėjimo akademiją“. Konkursą laimėjo Rūta Senkienė (41 m.) ir Rima Zabatskienė (49 m.).

„Vyrauja stereotipas – jei jau esi pagimdžiusi daug vaikų, normalu, jog esi apvalių kūno formų. Mane guodžia: tu dar gerai atrodai. O aš, ypač daug priaugusi svorio po paskutiniojo gimdymo, kompleksuoju dėl jo. Vasarą net neišdrįstu išsirengusi maudytis ežere ar jūroje. Noras sulieknėti buvo visą laiką. Noriu patikti ir vaikams, ir vyrui. Bet iki šiol vis trūko spyrio“, – šypsodamasi pasakojo 6 vaikų mama Rūta.
 
Kita projekto dalyvė Rima svorio priaugo per paskutinius metus. Iškilo sveikatos problemų. Vos pavalgius Rimai imdavo skaudėti galvą, po didesnio fizinio krūvio permušinėdavo širdis. Rima: „Man siūlė vartoti tabletes, tačiau nenorėjau. Maniau, jog pati turiu padaryti viską, ką įmanoma, ir tik tada griebtis medikamentų“.
 
„Lieknėjimo akademijos“ dalyvės buvo pasvertos ir išmatuotos kelėtoje vietų, kur labiausiai linkę kauptis riebalai. Dvi savaites iš eilės, kiekvieną darbo dieną moterys kartu sportavo, klausė sveikatingumo specialistų paskaitų, išmoko sveikos gyvensenos taisyklių, gavo dovanų LPG masažo procedūrą. Kiekvieną dieną vyko riebalų deginimo treniruotės, giluminio kvėpavimo užsiėmimai (jie sukurti jogos-body flex pagrindu), pirties ir specialios arbatos Pu-erh gėrimo ceremonijos.

„Visų treniruočių suderinamumas teikia puikų efektą mūsų organizmui, kintančiam svoriui bei kūno apimtims. Po užsiėmimų sumažėja apimtys, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lankstumas ir lengvumas, gera nuotaika bei atsipalaidavimas. Svarbu ir tai, kad užsiėmimai nėra sunkūs, juos gali atlikti bet kuri moteris“, – kalbėjo viena iš programos kūrėjų, sveikatingumo klubo „G7 Sportas“ trenerė ir kineziterapeutė Agnė Samienė.
 
Praėjus dviems intensyvioms savaitės „Lieknėjimo akademijoje“, rezultatą parodė ne tik centimetras, bet ir svarstyklės. Rūta atsikratė 1 kg ir 8 cm sumažino kūno apimtis, Rima – 4 kg, 7 cm.

„Porą savaičių lankiausi „Lieknėjimo akademijoje“ ir tikrai nesitikėjau tokio gero rezultato, kokį gavau. Ne tik numečiau svorio, pasidariau energingesnė, judresnė, tačiau atsirado noras ir toliau sportuoti, nesustoti. Toliau lankysiu sporto klubą, nes namuose paprastai nerandu sau laiko. Be to, labai sveika pakeisti aplinką, maloniai praleisti laiką ir grįžti namo pakilia nuotaika”, – šypsojosi projekto metu 4 kg netekusi Rima Zabarskienė.

„Džiaugiamės pasiekę tikslą – įrodę, kad sulieknėti per dvi savaites gali kiekviena, tereikia ryžto žengti pirmąjį žingsnį“, – sakė „Lieknėjimo akademijos“ kuratorė Lina Smaidrytė.2011-04-25

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika