Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: X diena: džiaugiamės rezultatais!

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: X diena: džiaugiamės rezultatais!


Šiandien ypatinga diena – matuojame sulieknėjusias kūno apimtis ir džiaugiamės rezultatais!

Rytą projekto dalyvės pradėjo įprastai – giluminio kvėpavimo užsiėmimas kartu su instruktore, vėliau 
- riebalų deginimo treniruotė, kurios metu moterys negailėjo savęs, pagautos entuziazmo ir azarto braukė prakaito lašiukus ir uoliai dirbo sekdamos trenerę Mariną. „Juk šiandien matuosimės apimtis ir lipsime ant svarstyklių, tad privalome sudeginti vakarykštes nuodėmes“ – smagiai pokštavo akademijos narė.

O džiaugtis ir didžiuotis turime kuo! Vos per dvi savaites „Lieknėjimo akademijos“ narės atsikratė iki 5 kilogramų svorio, kūno apimtis sumažino net iki 20 centimetrų! 

Svarbiausia - nesustoti, entuziastingai siekti užsibrėžtų tikslų ir mėgautis gražėjančiomis kūno linijomis. Projekto dalyvės džiaugėsi, kad šios dvi savaitės ir uolus sveikatingumo ir sporto klubo
 „G7 SPORTAS“  specialistų darbas bei dėmesingumas, jas įkvėpė ir padėjo suprasti, kad lieknėjimas gali būti malonus ir įdomus procesas.


Kūno linijų ir formų tobulinimą moterys pratęs sportuodamos sveiktingumo ir sporto klube „G7 SPORTAS“, o Jus raginame prisijungti prie naujų formuojamų „Lieknėjimo akademijos“ grupių spalio 20 ir lapkričio 3 dienomis.

Registruokitės: http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/2014-10-17

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika