Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: VII – oji diena.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: VII – oji diena.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: VII – oji diena: riebalų deginimo treniruotė kartu su asmeniniu treneriu Egidijumi,  liekninamieji - stangrinamieji LPG masažai, deguoniies terapija, liekninamosios arbatos ceremonija.

Šiandien projekto dalyvių laukė riebalų deginimo treniruotė su asmeniniu treneriu Egidijumi . Moterys uoliai klausė trenerio komandų ir užsispyrusios atliko visas užduotys. Braukdamos prakaito lašelius džiaugėsi, kad šios - dviejų savaičių apimčių mažinimo programos dėka, gai išbandyti įvairius užsiėmimus ir treiruotes, kartu su jomis dirba ir konsultuoja bei skatina siekti rezultatų savo sričių profesionalai. Po treniruotės jas pasitiko LPG liekninamųjų ir stangrinamųjų masažų  specialistė Agnė , kuri supažindino su šių masažų nauda bei atliko masažus. Akademijos narės stebėjosi jau po pirmosios sesijos akivaizdžiai matomu rezultatu: „Jaučiuosi iškart 2 kg lieknesnė, o kelnių liemuo laisvesnis nei buvo pireš pusvalandį!” – smagiai krykštavo Vita. O visas grožio procedūras baigė smagus pokalbis prie arbatos puodelio ir deguonies terapija.


Mes siūlome smagų ir efektyvų būdą sulieknėti, pagražinti savo kūno linijas ir formas dirbant su profesionalia sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ komanda. Prisijunkite prie būsimų „Lieknėjimo akademijos grupių“ spalio 20 d. ir lapkričio 3 d.


2014-10-14

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika