Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: VI – oji diena.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: VI – oji diena.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: VI – oji diena: maisto dienoraščių apžvalga ir specialistės išvados, išbandome valomąją dietą.

 Akademijos narės kupinos energijos ir trykštančios entuziazmu bei gera nuotaika pasitiko dar vieną lieknėjimo savaitę. Šiandien kartu su trenere Marina jos degino „savaitgalio nuodėmes“ giluminio kvėpavimo ir riebalų deginimo užsiėmimuose. Vėliau jų laukė mitybos specialistės išvados apie jų valgymo įpročius, kuriuos jos nuosekliai rašė pildydamos dienoraščius, bei mikroelementų testo apžvalga. Kaip pastebėjo specialistė Ieva, programos dalyvės piknaudžiauja kava bei saldumynais, į savo maisto racioną beveik neįtraukia daržovių ir vaisių, o tai lemia A ir B vitaminų trūkumą. 

Taigi, laikas keistis - ugdyti teisingus įpročius ir subalansuoti mitybą! Šiandien akademijos narėms buvo išdalinti paketai, kuriuose paruošti dietos „Valomoji diena“ 3 maistingi ir gardūs žalieji kokteiliai: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Sakome SKANAUS dalyvėms, o jau rytoj lauksime jų įspūdžių. 

Jei ir Jūs svajojate sulieknėti ir džiaugtis tobulomis kūno linijomis, prisijunkite prie „Lieknėjimo akademijos“ dalyvių. Registracija:http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/2014-10-13

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika