Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis - V - oji diena.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis - V - oji diena.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis - V - oji diena: trumpa ir efektyvi kardio treniruotė treniruoklių salėje. Apie pirtį ir jos naudą lieknėjant.

Šiandien akademijos narėms pasiūlėme improvizuotą penktadienio ryto treniruotę. Po intensyvaus darbo visą savaitę, penktoji diena buvo trumpa, bet itin efektyvi. Rytą dalyvės pradėjo degindamos kalorijas ir dailindamos linijas kardio treniruotėje, vėliau jų laukė atsipalaidavimas pirtyje ir garuojanti bei toksinus iš organizmo valanti liekninamoji arbata.

Jei ir Jūs norite sumažinti kūno apimtis ir padalinti linijas, prisijunkite prie formuojamų „Lieknėjimo akademijos“ grupių spalio 20 ir lapkričio 3 dienomis! 
Registracija į grupes
:
 http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/

Pirties privalumai ir nauda lieknėjant:

Per 10 – 20 buvimo pirtyje minučių širdies ritmas padažnėja 50 – 70 %, o tai prilygsta 1 val. fizinių pratimų. Pirtyje praleisdami 30 min. sudeginsite net 400 kalorijų! Be to, pagreitėja medžiagų apykaita, o dėl dažno prakaitavimo netenkame daug skysčių. Tiesa, prarastą drėgmės balansą organizme būtina atstatyti, todėl nepamirškite gerti daug skysčių.

Prakaituodami geriname inkstų ir kepenų darbą – paprastai šie organai vieninteliai atsakingi už mūsų organizmo „filtravimą“. Ypač žiemą, kai prakaituojame daug mažiau nei vasarą. Be to, pirtis itin naudinga odai. Tokios, rodos, nekaltos kasdienės higienos priemonės kaip šampūnai, muilai, dušo želės ar dezodorantai iš tiesų kenkia mūsų odai, ji veikiama šiuose preparatuose esančių cheminių medžiagų. Taip pat, dienos metu oda nekvėpuoja, jei vilkime sintetinio pluošto drabužius. Garinantis atsiveria odos poros, todėl itin gerai atlikinėti šveičiamąsias procedūras – nušveitę visą kūną medaus ir kavos tirščių mišiniu, galėsite mėgautis gaivia ir švelnia oda. Per odą pašalinami organizme susikaupę toksinai ir kitos kenksmingosios medžiagos.Beje, prie tokios aukštos temperatūros žūva įvairios bakterijos ir virusai.
Pirtyje kūno temperatūra pakyla iki 38 °C, o prakaitavimas yra vienas natūralių kūno sveikimo procesų. Sporto salėse ir SPA centruose įrengtos pirtys didina kūno ištvermingumą ir atpalaiduoja raumenis.

Beje, jos naudingos ne tik mūsų kūnui, bet ir sielai. Ypač rekomenduojama eiti į pirtį, jeigu kamuoja nemiga – išsikaitinę miegosite saldžiai ir ramiai. 2014-10-10

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika