Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Kviečiame dalyvauti konkurse „Sveikesnė ir dailesnė per 6 savaites“

Kviečiame dalyvauti konkurse „Sveikesnė ir dailesnė per 6 savaites“

Profesionali sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ specialistų komanda kartu su portalu moteris.ltvisas dailiosios lyties atstoves kviečia dalyvauti pavasariniame išvaizdos pokyčių projekte „Sveikesnė ir dailesnė per 6 savaites".

 

Juk dažna moteris  žvelgdama į veidrodį susimąsto, kad nepageidaujami kilogramai galėtų tirpti ir nykti taip pat efektyviai ir greitai, kaip, apie žiemos pabaigą skelbiantis, tirpstantis sniegas ... Žiemą iš kiemo veja kalendorius bei vis dažniau savo šypseną parodanti pavasario saulė,o iš Jūsų kūno ir minčių „iššluoti“ nepageidaujamą svorį gali mūsų  - „G7 SPORTAS“ specialistų komanda!

 

Viskas, ką Jūsų turite padaryti, tai iki kovo 16 dienos užpildyti portale moteris. lt esančią aketą: http://www.moteris.lt/konkursai/dalyvaukite-projekte-sveikesne-ir-dailesne-per-6-savaites.d?id=67301476

Jau kovo 18 d. skelbsime konkurso nugalėtoją, kuri laimės nuostabų prizą - unikalią apimčių mažinimo programą. O projekto dalyvės ir mūsų, „G7 SPORTAS“ specialistų komandos, asmeninės trenerės Monikos Perlibaitės darbą, įspūdžius, dalyvės pokyčius ir rezultatus galėsite stebėti ir sekti mūsų veidaknygės profilyje.

Tad pasitikime pavasarį ir „iššluokime“ žiemos pėdsakus drauge!2015-03-06

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika