Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Joga - kūno, proto ir sielos mankšta

Joga - kūno, proto ir sielos mankšta

Joga – sveikatos mokslas, padedantis tobulinti žmonių fizinę ir protinę sveikatą, leidžiantis sumažinti nugaros skausmus, pašalinti stresą, susidoroti su sveikatos problemomis. Nuolatinis jogos praktikavimas apsaugo nuo daugelio ligų, pagerina širdies efektyvumą ir padeda nuraminti nervų sistemą. Jogos praktikavimas, taip pat, žinomas, kaip reguliuojantis žarnyno funkcijas, normalizuojantis endokrinines funkcijas, pagerinantis miegą, sumažinantis svorį, pagerinantis seksualinį gyvenimą ir t.t.

Joga – ilgo ir laimingo gyvenimo šaltinis.

Joga, greičiausiai, yra viena iš nedaugelio technikų, veikianti visus vidinius, kūno organus bei liaukas asanų atlikimo metu. Joga turi gilų poveikį apytakai, užtikrindama optimalų kraujo aprūpinimą visoms kūno dalims, šalinančioms toksinus. Taip pat, pagerina tinkamą laikyseną. Atliekant asanas, padeda išlaikyti raumenis tinkamose pozicijose.  Reguliarus Asanų ir Pranayamų praktikavimas gali padaryti kūną, protą ir sielą ištvermingesnius. Asanos yra skirtos gerinti fizinę jėgą, lankstumą ir pusiausvyrą, tiekti širdžiai ir kraujagyslėms naudos, valant organus ir šalinant iš kūno toksinus. Joga priverčia protą koncentruotisį kūną ir kvėpavimą, kitaip tariant, esamą momentą. Vis dėlto, didžiausia Jogos nauda sveikatai yra proto, kūno, dvasios sujungimas ir pusiausvyra.

Kai žmogaus protas ir siela tampa riboti, kūnas po truputį tampa nesveikas, tokiu atveju, kūnas ir protas dirba daugiau, kad kompensuotų,o tai gali turėti įtakos  įvairių ligų ar nerimo atsiradimui. Tie, kas Joga užsiima reguliariai apsisaugo nuo sveikatos problemų ir ligų. Joga skirta sumažinti stresą, nugalėti nemigą, nerimą, depresiją, sumažinti aukštą kraujo spaudimą ir kitas proto bei kūno ligas. Praktikuojant Jogą kartu su meditacija, sveiku, subalansuotu maistu ir širdies bei kraujagyslių pratimais, kūnas, protas ir siela išlieka sveiki.

Joga stabdo senėjimą.

Jei norite suteikti savo kūnui ir protui energijos – Joga jums! Joga pagerins ne tik jūsų sveikatą, bet ir užtikrins gerą savijautą, paskatins susidomėjimą gyvenimu. Žmonės, pradėję užsiminėti Joga senatvėje, pastebi, kad jaučiasi geriau nei jaunystėje. Manoma, kad Joga stabdo senėjimą.

Proto lengvumas ir komforto jausmas.

Joga skatina protinę laisvę, teikiančią naudą sveikatai. Žmogus, praktikuojantis Jogą, turės subalansuotą protą, kuris mažins blogas nuojautas, pyktį ir kitas neigiamas mintis, kurios kartais žmogų verčia elgtis beprotiškai. Joga suteikia pozityvų rezultatą mūsų protinei sveikatai, didina motyvaciją, atveria mūsų protui naujus kelius, padedančius susidoroti su problemomis, moko būti mažiau prisirišusiems prie egzistencijos baimės ir gyventi šia diena, šiuo momentu. Po Jogos užsiėmimų Jūs patirsite proto lengvumoir komforto jausmą.

 2014-10-22

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika