Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Dviejų savaičių apimčių mažinimo programa - „Lieknėjimo akademija“ sėkmingai startavo!

Dviejų savaičių apimčių mažinimo programa - „Lieknėjimo akademija“ sėkmingai startavo! Dviejų savaičių apimčių mažinimo programa - „Lieknėjimo akademija“ sėkmingai startavo! 

Džiaugiamės ir dalinamės su Jumis mūsų pirmosios dienos įspūdžiais:

9 val. naująsias akademijos nares „Body Flex“ giluminio kvėpavimo užsiėmime pasitiko instruktorė Marina, apgaubusi jas dėmesiu ir rūpestingumu, uoliai mokė, koks turi būti taisyklingas kvėpavimas, supažindino su jo svarba ir įtaką sportuojant ar užsiimant kita aktyvia veikla. Po trumpos pertraukos ir atgaivos, skambant muzikos ritmams, akademijos narės liejo prakaitą riebalų deginimo treniruotėje kartu su profesionalia trenere. O po užsiėmimų jų laukė apimčių matvimas, smagus pokalbis apie pirmuosius įspūdžius, šių dviejų savaičių tikslus ir būdus, kaip juos įgyvendinti mėgaujantis stebuklinga liekninamąja arbata. Programos dalyvės Vitos atsiliepimas apie šiandieną: „Labai patiko pirmosios dienos užsiėmimai, o ypatingai trenerės Marinos dėmesys ir profesionalumas. Ji kantriai mus mokė taisyklingai kvėpuoti, matė kiekvieną mūsų žingsnelį, o jos energija sužavėjo.“.

Norinčius prisijungti prie šios unikalios programos ir pasiekti stulbinančius rezultatus, kviečiame registruotis į sekančias grupes: spalio 20 ir lapkričio 3 dienomis: http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/

Laukite naujų įspūdžių iš prasidėjusios „Lieknėjimo akademijos“ kiekvieną rytą šią ir kitą savaitę!


2014-10-06

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika