Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

LPG limfodrenažinis masažas

Endermologinis masažas LPG aparatu

Visoms „Lieknėjimo akademijos“ dalyvėms dovanojamas riebalų šalinimo masažas LPG aparatu. Endermologija, tai efektyvi bei moderni metodika, skirta šalinti celiulitą ir tobulinti kūno linijas. Ši mechaninio masažo metodika buvo sukurta dar 1986 metais Prancūzijoje. Jos autoriaus Louiso Paulo Guitay garbei ji iki šiol sutrumpintai vadinama LPG. Tais laikais endermologija buvo išrasta medicinos tikslais, o šiandien ji nepakeičiama reabilitacijoje ir grožio pasaulyje.

Šiandien procedūros su LPG masažo aparatu yra dar labiau pažengę į priekį: procedūros gali atstoti plastinę chirurgiją, padėti numesti svorį, padaryti tai, ko nepavyksta pasiekti su sportu.

LPG masažo aparato sėkmės paslaptis – užpatentuoti du masažiniai voleliai. Jie sukdamiesi skirtingu greičiu įvairiomis kryptimis, kaip pagalbinę priemonę naudojant vientisą arba ciklinį vakuumą, efektingai ir svarbiausia švelniai masažuoja giluminius odos sluoksnius, aktyvina kraujotaką, šalina toksinus bei skatina limfos nutekėjimą.

LGP procedūros:
lipomasažas (riebalų šalinimo masažas),
anticeliulitinis masažas,
atpalaiduojamasis masažas,
drenažas (odos lyginimas, skysčių, toksinų šalinimas),
kūno formų modeliavimas.
Masažo metu žmogus vilki endermo aprangą – specialų kostiumą sukurtą šiai procedūrai.

Endermologinio masažo metu oda intensyviai lyginama, tonizuojama, stangrinama, koreguojamos kūno linijos. 

Per lipomasažo (riebalų masažo) procedūras probleminių kūno vietų: pilvo, sėdmenų, šlaunų apimtys gali sumažėti iki 10 cm. Baigus visą procedūrų kursą kūno apimtys gali sumažėti vienu ar dviem rūbų dydžiais.

Šiuolaikinėje grožio medicinoje perversmą sukėlęs LPG aparatas labai vertinamas tarp sportininkų bei Holivudo žvaigždžių. Būtent endermologija yra laikoma saugiausia ir efektyviausia priemone celiulitui šalinti, koreguoti kūno linijas nenaudojant vaistų ir netaikant chirurgijos.

LPG procedūras mielai renkasi tiek moterys, tiek vyrai siekiantys padailinti, sustangrinti ir tobulinti kūno linijas. 

nemokama lankomumo statistika