Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Lieknėjimo akademija

„Lieknėjimo akademija“ – tai unikali dviejų savaičių apimčių mažinimo programa apimanti fizinius pratimus, masažus, pirties procedūras, liekninančios arbatos gėrimo ceremonijas, mitybos specialisto ir psichologo konsultacijas. Šis kompleksas padeda padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį ir pagerinti sveikatą per labai trumpą laiką. Taip pat programos dalyvės įgyja sveikos mitybos pagrindus ir išmoksta susidoroti su emociniu valgymu.

„Specialiai šiuolaikiniu tempu gyvenantiems žmonėms sukūrėme greitą ir natūralų būdą patobulinti savo figūrą, tai tarsi greita piliulė norintiems savo gyvenimą pakeisti čia ir dabar“, – sakė programos kūrėjai.

„Lieknėjimo akademijoje“ pasiekiamas ilgalaikis efektas, atsikratoma iki 8 kilogramų svorio, o kūno apimtys sumažėja net iki 35,5 centimetrų.

Lieknėjimo programa apima:

Sporto užsiėmimus (tai įvairios riebalų deginimo treniruotės ir giluminio kvėpavimo pratimai). Plačiau>>

Sveikos mitybos ir gyvensenos specialisto seminarai.

Pirties ceremonijas, pirtyje bandomas Lieknėjimo akademijos sukurtas anticeliulitinis kūno šveitiklis, vyksta grožio pamokėlės ir tai tuo pačiu yra šauni bendravimo erdvė. Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalo organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos.

Supažindinimas su iškrovos dienomis. Dalyvėms papasakosime, kas yra iškrovos dienos, kaip taisyklingai jų laikytis, kokius maisto produktus rinktis ir pakviesime kartu laikytis iškrovos dienos.

LPG masažus, šis masažas geba išjudinti ir padėti sudeginti net labiausiai nelinkusius pasiduoti riebaliukus. Plačiau >>

Lieknėjimo arbatos gėrimo ceremonijas.
Ši arbata sukurta specialiai "Lieknėjimo akademijos" dalyviams. Ji tarsi sujungia rytų ir lietuvių liaudies žolininkų išmintį ir paslaptis. Į šios arbatos sudėtį įeina Pu-Erh arbatos žolelės garsėjančios savo gydomosiomis savybėmis. Lieknėjimo akademijos arbata greitina medžiagų apykaitą, mažina antsvorį, cholesterolio kiekį kraujyje; Ši arbata gerina žmogaus sveikatą, natūraliai valo organizmą, šalina riebalų perteklių ir šlakus, tuo pačiu metu aprūpindama organizmą reikalingais mineralais, skatina lieknėjimą, stiprina imuninę sistemą. Taip pat ji padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir virškinti riebų maistą. Dėka šių jos savybių, mes jaučiamės gerai ir esame energingi. Kinai pastebėjo, kad Pu-Erh arbata gali būti geriama infekcinių ligų profilaktikai, ji stabdo bakterijų dauginimasį. Plačiau>>

nemokama lankomumo statistika