Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Lieknėjame "akademiškai"

Lieknėjame "akademiškai"

„Švenčių vaišės būna dvejopos – malonios ir šešėlinės, ne tokios mielos. Turime omenyje tuos nelemtus kelis kilogramus, kurie nepastebimai prilimpa ragaujant visų gardumynų, kurie per šventes byra kaip iš gausybės rago.“ – taip straipsnį apie Lieknėjimo akademiją pradeda žurnalas Ieva, kviečiame susipažinti :)

Blogiausia, kad šventės praeina, o tie nereikalingi kilogramai lieka... Štai tada labai praverčia greitosios lieknėjimo programos, pavyzdžiui, „Lieknėjimo akademija“, kai per dvi savaites moterys netenka maždaug kelių kilogramų svorio ir kūno apimtį sugeba sumažinti net iki 30 cm.

„Lieknėjimo akademija“ – unikali dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, apimanti fizinius pratimus, masažus, mitybos specialisto ir psichologo konsultacijas. Lieknėjimo programos dalyvių laukia įvairios riebalų deginimo treniruotės ir giluminio kvėpavimo pratimai, psichologės seminaras „Psichologinės storėjimo priežastys – kaip jas kontroliuoti?“, sveikos mitybos ir gyvensenos specialisto seminaras „Sveika mityba ir produktų grupės pagal sudėtį ir jų derinimas“, pirties ceremonijos ir grožio pamokėlėmis, LPG masažai, išjudinantys net labiausiai nelinkusius pasiduoti riebaliukus, veido odos skenavimo procedūros ir riebalų žudike vadinamos arbatos „Pu-erh“ gėrimo ceremonijos.

Programos dalyvės įgyja sveikos mitybos pagrindus ir išmoksta susidoroti su emociniu valgymu. Kaip teigia viena iš programos kūrėjai, greita programa buvo specialiai sukurta šiuolaikiniu tempu gyvenančioms moterims, norinčioms natūraliu būdu patobulinti savo figūrą – tarsi greita piliulė norinčioms savo gyvenimą pakeisti čia ir dabar.

Norėdama įsitikinti, ar programa tikrai veiksminga, „Ieva“ pakalbino šioje programoje dalyvavusias moteris ir sužinojo jų nuomonę.

Gražina. Žinote, man svarbiau buvo ne tiek numesti svorio, bet tiesiog pasportuoti. Tiesą sakant, iš pradžių net nesimatavau savo figūros, tik kai pastebėjau, kad drabužiai tapo laisvi, nusprendžiau pasisverti.
Pirmas mano sakinys užlipus ant svarstyklių buvo: „Gal svarstyklės sugedo?“ Per dvi savaites netekau 4 kilogramų ir tikrai nebuvo sunku. Žinoma, viską dariau atsakingai – ir pratimus, ir mitybos režimo laikiausi. Pirmas tris dienas gal buvo sunkiau, bet paskui patyriau euforiją, jaučiausi energinga, linksma, kupina jėgų. Išbandžiau masažą LPG aparatu ir tikrai – riebaliukai ėmė tirpti tose vietose, kur juos būdavo sunku išjudinti.

Idalija. Mane sudomino pati „Lieknėjimo akademijos“ programa. Antsvorio neturėjau, tačiau dirbu sėdimą darbą ir seniai buvau sportavusi – norėjau, kad kas nors priverstų tai daryti. Kiekvieną dieną, be kvėpavimo pratimų ir riebalų deginimo treniruočių, gaudavome ir papildomų žinių – apie maisto derinimą, sveiką gyvenimo būdą, susipažinome su tam tikromis veido odos
procedūromis, masažais – visa tai įdomu ir naudinga. Žinoma, dirbančiai moteriai nėra paprasta suderinti laiką, ten lėkdavau kiekvieną dieną po darbo, bet jaučiausi puikiai. Mielai viską pakartočiau... Atskirai norėčiau paminėti akademijos trenerių darbą. Išties ten dirba profesionalai ir kiekvienam apsilankiusiam skiria daug dėmesio. Juk atrodo, bet kuriame sporto klube gali užsirašyti į tam tikras treniruotes, bet ten visada būna daug skirtingo lygio žmonių – treneris nespėja kiekvienam skirti dėmesio, kartais jo net nematai. O čia nedidelės grupės ir išsamiai paaiškinama, kaip ir ką daryti.

Eglė. Tiesiog pradėsiu nuo raginimo įsilieti ir pradėti sportuoti „Lieknėjimo akademijoje“, jei tik nesate patenkinta savimi. Dvi savaitės „Lieknėjimo akademijoje“ atrodo visai trumpas laikas, bet aš galiu pasidžiaugti numestais 5 kg, 26 cm sumažinta kūno
apimtimi ir puikia savijauta. Rezultatai iškalbingi. Kaip to pasiekiau? Tiesiog klausiausi visų pagalbininkų – psichologės, mitybos specialisto ir mūsų kuratorės Linos – patarimų. Nuoširdžiai jiems dėkoju. Todėl raginu visas, jei tik nesate patenkintos savo dvasine ar fizine savijauta, apsilankyti „Lieknėjimo akademijoje“ – čia atrasite sveiką spindesį akyse, gyvenimo džiaugsmą ir,
žinoma, šaunius žmones.2012-01-16

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika