Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Lankytojų atsiliepimai

 ***
  
 Apie Lieknėjimo Akademiją galiu pasakyti tik tai gera - labai geri įspūdžiai, rezultatai ir (!) grupė. Esu dėkinga už jūsų pastangas, programą ir moralinę paramą:) tai tik dar labiau paskatino mane siekti toliau geresnių ir geresnių rezultatų.
 
Jurgita (2016.01) 

***
Lieknėjimo akadamija atitiko visus mano lūkesčius, kai kuriuos ir pranoko. Labai patiko įvairi programa, patiko, kad jokie patarimai nebuvo primygtinai siūlomi. Patiko protingai sudėliota sporto-paskaitų programa. Patiko užsiėmimų atmosfera, arbatos pertraukėlės, pirtis ir "pylingas". Lieknėjimo akademija buvo puikus draugiškas stumtelėjimas į priekį, po užsiėmimų vėl pradėjau sportuoti, tikiuosi, kad ilgam :) Viename iš punktų reikėjo nurodyti, kas nepatiko. Tikrai nesugalvoju nei vieno dalyko, kad ir kaip norėčiau padėti jums tobulėti. Lina, Rasa, ačiū Jums labai!!

Eglė

***
Lieknėjimo akademija viršijo mano lūkesčius, po pirmos treniruotės su didžiaisiais kamuoliais, maniau, čia tik vaikų žaidimas ir didelių rezultatų aš asmeniškai nepasieksiu, bet kasdien lankydama giluminio kvėpavimo užsiėmimus pastebėjau, kad po jų tikrai norisi mažiau valgyti, o antros dalies treniruotės yra ne tik linksmos, bet ir efektyvios. Kelis kartus iš ryto jutau pieno rūgštį raumenyse, bet po treniruotės jie išsivaikšiodavo ir aš vėl tapdavau energinga. Buvo smagu, kai patikrinęs namų darbų sąsiuvinį, mitybos specialistas pagyrė mano pastangas derinti ir reguliuoti mitybą. O matavimosi diena išvis pribloškė, per 2 savaites nutirpę 4 kg, to tikrai nesitikėjau, bet likau labai patenkinta savo pastangomis, na, o be Lieknėjimo akademijos užsiėmimų ir seminarų viena to tikrai nebūčiau pasiekusi. Nuoširdžiai dėkoju, jums mielieji, kad esate ir kad sėkmingai pakeitėte mano gyvenimą į teigiamą pusę.


***
Noriu padėkoti stovyklos organizatorei Linai už puikiai praleistą laiką.Šaunioje moterų kompanijoje atsidūriau vienai dienai, epizodiškai, nes lieknėti man kaip ir nereikia. Bet stovyklą visiems draugams rekomenduosiu ne kaip (ar ne vien tik) Lieknėjimo Stovyklą, o kaip ramybės, aktyvaus fizinio poilsio ir žemuogių oazę ant ežero kranto, kurkūnas ir protas atsigauna nuo kasdienybės... Ramiai... be streso...
Nei kiek neperdedant - žmonės, važiuokit pas Liną :))

Jurgita Lenart


***
Nuoširdžiai dėkoju  "Lieknėjimo akademijos"  komandai (vadovei Linai, kinezeterapiautei Rasai) už gerą nuotaiką, nuoširdų bendravimą, profesionalų darbą, puikią programą ir jaukią aplinką.
Man "Lieknėjimo akademija" - tai puiki sportiška savijauta, gera nuotaika.
Esu patenkinta pasiektais dviejų savaičių rezultatais (apimtys sumažėjo 22,5cm, o svoris nukrito 3 kg).
Lieku ištikima "Lieknėjimo akademijai" ir sportuoju toliau.
 
Nuoširdžiai,
Laima


***
2 savaitės pralėkė intensyviai ir greitai. Kasdien buvo smagu, ypač tomis dienomis, kai šalia fizinių pratimų laukę ir kitokia veikla. Ypatingai svarbi buvo sveikos mitybos specialisto paskaita ir valgymo dienoraščio vedimas. Kadangi internete pilna labai įvairios ir prieštaringos informacijos apie mitybą, todėl buvo labai naudinga susidėlioti akcentus ir taškus ten, kur reikia.

***
Iš prigimties esu lengvai pasiduodantis priklausomybėms. Prastas maistas ir organizmui žalingas gyvenimo būdas yra tik keli iš daugelio mano gyvenimo "narkotikų". Į akademiją ėjau ne tik skeptiškai nusiteikęs, bet ir jausdamas begalinį diskomfortą. "Iki ko nusiritau..." mąsčiau nesyk eidamas į pirmus užsiėmimus. Ar dūsavimas ir šuoliavimas aukštyn žemyn su lateksiniais geltonais kamuoliais man padės pasijusti geriau... ir štai - stebūklas. Iš pradžių pats ėmiau pastebėti pokyčius. Vėliau jų atspindžių ieškojau kitų akyse. Retas, kuris drįso patvirtinti akivaizdžius skirtumus pirmų akademijos savaičių metu, bet pats jutau - nukrito akmuo, kuris buvo begalo sunkus nešti (o jei konkrečiau tai 6 kg ir 200 gr - per pirmas dvi savaites). Akademijoj subrendo mano noras tapti ir jaustis sveikai. Nors prireikė trijų sesijų - esu be galo dėkingas.

Valdas

***
Dvi savaites prabėgo nepastebimai greitai, buvo tikrai labai smagu ir linksma. 100 procentų patenkino mano lūkesčius - jaučiuosi puikiai, nuotaika labai puiki, mielai pratęsčiau ir lankyčiau,tačiau labai netinka laikas nuo 19 val. Tačiau sportuoti tikrai nenustosiu - pažadu. O Jums - nuostabioms trenerėms Joanai ir Linai - linkiu kantrybės ir visokeriopos sėkmės.

Rima D.

***
koju už labai vertingus prizus :). Kaip visada, Jūsų akademija bei studentės - bendramintės labai motyvuoja tęsti pradėtą savo kūno tobulų formų kūrimą. Smagu, kad Jūs veikiat mus kaip E621 :) karta pabandžius, norisi vėl ir vėl grižti į jaukią, beveik namais tapusią Lieknėjimo akademijos sporto salytę.

Elena


***
Čia tikrai gerai praleidome laiką, pasportavome, padiskutavome  įvairiomis temomis prie arbatos puodelio, sužinojome naudingų patarimų apie sveiką gyvenseną, mitybą, palietėme temas artimas grožiui, gerai savijautai, neprisivalgydavau vakarais, o priešingai, degindavau kalorijas ir šiaip čia laukė kiekviena diena kitokia su kažkuo naudingu ir nauju, visokie prizai siurprizai, apie kuriuos galite  sužinote nutarę lankyti užsiėmimus...
Ačiū nuoširdžiom trenerėms, kurių dėka visa grupė pasiekėm  gerų rezultatų , po kurių man nesinori sustoti, o norisi artėti  prie savo įsivaizduojamos kūno  tobulybės, nes tas tikrai veikia.


Sėkmės Jums!
Edita


***
Noriu ir aš pasidalinti savo atsiliepimais apie lieknėjimo akademiją. Pojūtis nuostabus, patirtis įgyta treniruočių, paskaitų klausymo ir linksmo plepėjimo su merginomis metu manau neįkainojama. Aš tikrai labai, labai patenkinta nežiūrint to, kad į akademiją pakliuvau visai atsitiktinai. Gavau dovanu kuponą, na galvoju reikia gi nueiti ir pažiūrėti, kas tai per akademija ir ką gi jau čia naujo galiu sužinoti ir išmokti. Juk visos mes merginos daug žinome ir skaitome ką galima valgyti, ko nerekomenduojama, matome aplinkui daug patarimų kokius pratimus daryti vienokiu ar kitokiu atveju, bet visgi patikėkite manimi, kad ir aš atradau sau nežinomų dalykų apie kuriuos ir įtarti buvo sunku.
Tikrai iš visos širdies galiu drąsiai rekomenduoti šią akademiją norinčiom pajudėti, pagražėti ar smagiai praleisti laiką. Dvi savaites man pralėkė žaibiškai ir buvo labai gaila skirtis su šauniomis grupės merginomis. Būtinai ir toliau planuoju lankytis šioje Akademijoje.

Daiva


***
Kaip aš atsiduriau „Lieknejimo akademijoje" ir kodėl? Atsakymas labai paprastas, tiesiog ieškojau sporto klubo ir užklydusi  į „G7 sporto“ klubo tinklapį pamačiau nuoroda, pavadinimu „Lieknėjimo akademija“.  Naturalu, kad pasidarė smalsu sužinoti apie ją kuo daugiau. Ilgai nelaukus, ėmiau ir užsiregistravau. Aišku, baugino, o kartu ir didžiulis iššukis pasirodė įtempta dviejų savaičių dienotvarkė. Tačiau, šiandien, galiu pasakyti, kad pasiektas rezultas atperka viską! Iš viso minus 15cm (-5cm nuo apatines pilvo dalies buvo pats geriausias rezultatas mūsų grupėje, jėga!)  ir 2kg (turiu dar ties kuo padirbėti ;)). Atmosfera tarp kolegų, siekiančių to pačio tikslo, nereali. O trenerės Joanos šypsena ir energija yra tiesiog užvedanti. Man dar labai patiko pirties dienos ir savimasažo pamokėlės, ačių Linai. Po darbingos savaitės, tai relax’as visiškas. Grižti namo ir tiesiai į lovą. Pirmą kartą išbandžiau iškrovos dieną, valgiau tik grikius. Kažkas naujo mano gyvenime, kol kas planuoju tęsti jas. Patikėkit nieko sudėtingo, o rezultatas sako labai geras ;) Pagyvensim – pamatysim :)

Būsimiems „Lieknėjimo akademijos“ nariams, norėčiau patarti, nepraleisti paskaitų, kurias ves psichologė, masažistas, sveikos mitybos specialistas.  Man, jos buvo labai naudingos, suteikė daug naujos, įdomios informacijos, o taip pat turėjom ir praktinių užduočių.

Norėčiau palinkėti naujiems nariams ryžto ir ištvermės, nes rezultatas tikrai bus vertas jūsų pastangų, o akademijos mokytojams paklusnių ir laimingų mokinių :)

AČIŪ ir tariu „Lieknėjimo akademijai“ IKI pasimatymo!

Karolina


***
Lieknėjimo akademija padėjo man ne tik pataisyti nepatinkančias kūno formas, bet ir gerai jaustis. Kvėpavimo pratimai buvo tarsi savotiška meditacija, šį laiką skirdavau apmąstymams, savi-reflekcijai, atsipalaidavimui. Sportiniai užsiėmimai padėdavo atsigauti nuo sėdėjimo prie kompiuterio. Po akademijos jausdavausi labai gerai. Visada pasportavęs jaučiuosi gerai, o sportuoti su grupe man pasirodė lengviau ir įdomiau nei vienam. Be to man patiko mitybos dienoraštis. Kai į sąsiuvinį rašai viską, ką valgai pradedi pastebėti savo žalingus įpročius ir pradedi rečiau persivalgyti arba valgyti, kai iš tiesų to nenori, bet valgai iš įpratimo. Ačiū lieknėjimo akademija, kad padėjai man gyventi sveikiau ir sumažinti savo kūno apimtis!

Lukas Ambrazevičius

***
Praleidau puikų savaitgalį Lieknėjimo stovykloje, Ačiū Linai!
Geroj kompanijos, sportuojant, maudantis, tiek naudingos informacijos sužinojome. O jau pirteles smagumas :)
Buvo iš ties nuostabu! O dar ir -2kg. Tiesiog svajonių stovyklėlė.
Mielai kartosiu :)
Laaabai visoms rekomenduoju!

Nijolė

***
Labai džiaugiuosi Lieknėjimo akademija. Kiekvieną dieną laukė ne tik veiksmingos treniruotės, bet ir įdomūs užsiėmimai - LPG masažas, pirtys, savimasažavimo pamokėlės, pylingas. Visa tai kėlė smalsumą, kuris kiekvieną vakarą paspartindavo lengvą žingsnį klubo link, tos dvi savaitės bėgte prabėgo. Treniruočių rezultatai nustebino ir pradžiugino. Atrodo, jog be didelių pastangų, galima pasiekti labai daug.
Dėkoju Jums ir trenerėms už nuoširdumą, draugiškumą, palaikymą, šypseną. Jūsų nusiteikimas kiekvieną vakarą įkvėpdavo naujos energijos, nuvydavo šalin per dieną susikaupusį nuovargį ir įtampą.

Ingrida

***
Sėdžiu ir galvoju. Jei parašysiu per gerą atsiliepimą, nieks nenorės tikėti. O ko nors kritikuoti nėra. Ką gi, teks rizikuoti būti apšauktai melage. Lieknėjimo akademija mano gyvenime buvo kaip šioks toks stebuklas. Pirmiausia, dėl to, kad ten man per mėnesį (taip, baigiau 2 kursus iš eilės ir turiu 2 diplomus:) pavyko atsikratyti krūva kilogramų ir centimetrų. Manau, kad niekada anksčiau rimtai svorio klausimu nebuvau užsiėmus vien dėl to, kad netikėjau, jog įmanoma kažką padaryti. Taigi, tai buvo mano mažas (bet gana sunkus:) stebuklas.
Antriausia, pati programa yra sudaryta taip, kad lieknėti pavyksta labai natūraliai ir yra lengva - pora treniruočių kas vakarą (nors nesportavus buvau nuo mokyklos laikų (seniai), bet krūvis nepasirodė per didelis), arbatos gėrimas, psichologės ir mitybos specialisto konsultacijos. Viskas veikia vienu ritmu ir padeda įgauti pagrindinių įgūdžių kaip sveikai maitintis, kaip sportuoti. Tikrai įdomu išgirsti ir suprasti, kad lieknėjimas nėra kažkoks baisus baubas.
Trečiausia, žmonės. Abu kartus kai lankiau Akademiją grupelės buvo mažos, jaukios, o susirinkusios moteriškės - linksmos ir draugiškos. Tą patį galiu pasakyti ir apie rūpestingas ir mielas treneres - džiaugiuosi, kad turėjau garbės būti jų treniruojama. Tačiau geriau vieną kartą pabandyti, nei 1000 kartų išgirsti, ar ne?

Dovilė Juozapavičiūtė

***
Dvi savaites, nuo kovo 5 d. iki 16 d. plušėjau „Lieknėjimo akademijoje“. Pradėdama „mokslus“ nesitikėjau, kad mums, „studentams“, bus pateikta  tokia įdomi, vertinga programa, „paskaninta“ siurprizais :). Kiekvieną kartą tai kėlė nuotaiką ir žadino smalsumą. Psichologo, mitybos specialisto, kosmetologo pamokos, buvimas pirtyje (puikus pylingas  ir nugaros masažiukas), su naujos kartos aparatu „ant masažo stalo“ , jau nekalbant apie „akademijos komandą“  (Liną, Rasą, atsiprašau, kad neprisimenu vardo – kitą charizmatiškąją mergaitę tamsiais plaukais) dar body flex, riebalų deginimo treniruotės, kaip vyšnia ant pyrago – twisto pamokėlė, arbatos gėrimas ir visa tai – už nedidelę kainą ir didelį rūpestį. Net mažos morkytės su mandarinais ant pabaigtuvių stalo įnešė savotiško šarmo:). Man labai patiko ir davė naudos. Tai tikrai gera pradžia susivokti, sužinoti,veikti.
Su itin gerais rezultatais baigiau „mokyklą“ (1-oji vieta ir -26,5 cm:)) ir gavau neprastą (tikra šio žodžio prasme) diplomą! Taigi pagrindus „akademijoje“ įgijau puikius, „akademikai“ mane paruošė tolimesniam sveikatėjimui ir gražėjimui :)....

Loreta

***
Lankiau Sveikatingumo savaitgalius ir esu labai, labai, labai patenkinta ir laiminga, todėl tikrai vėl užsirašysiu dar mėnesiui "smagiesiems savaitgaliams" su lieknėjimo akademija. Man vietą JAU rezervuokit :) Kodėl man patiko:
1. Pagaliau atsirado laikas, kurį galiu skirti tik SAU;
2. Sutikau daug smagių besišypsančių laimingų moterų-bendraminčių, atėjusių į akademiją su tuo pačiu tikslu - pakeisti savo gyvenimą, savo įpročius, sugriauti visus mitus, kad svorio numesti neįmanoma.
3. Per mėnesį laiko atsikračiau -4kg, apimtys sumažėjo vidutiniškai -5cm, per liemenį net -8cm, po truputį nyksta celiulitas( aišku, aš prieš ateinant į akademiją išsimatavau ir pasisvėriau). Žinoma, meluočiau, jei sakyčiau, kad nieko nedariau! Kiekvieną rytą sąžiningai "pakvėpuodavau" po 30min ir prisižiūrėjau maistą, bet tikrai nebadavau ir nesilaikiau jokių dietų. Vadinasi, viskas veikia, viskas įmanoma, jei yra tik noras ir tikslas, nors turiu šeimą, du padaužas vaikučius, vyrą, šunį, esu dirbanti jauna mama! :) Vadinasi viską galima suspėti ir viską suderinti. O svarbiausia, jog  pagerėjo mano savijauta ir nuotaika, tapau daug laimingesnė ir pakantesnė savo šeimai bei aplinkiniams. Net mintys tapo šviesesnės :) Tačiau tai tik pradžia, nežadu sustoti, toliau keisiu save, savo gyvenimą bei įpročius.
4. Taip pat patiko jauki aplinka ir profesionalios trenerės.
Ačiū Jums už nuostabią galimybę svajonių išsipildymo link :)

Laura Rokė 

***
Praleisto laiko pas jus per Sveikatingumo savaitgalius naudą pajutau jau po antro savaitgalio. O tai pasireiškė tokiu būdu:
1. Grįžus visada būdavo puiki nuotaika (100%).
2. Pradėjau atsižvelgti į savo mitybos įpročius (tikiuosi tai netaps mano šažinės graužatimi), pradėjau dažniau valgyti, bet po mažiau.
3. Fiziškai geriau jaučiuosi, malonu jausti išmankštintą kūną.
4. Gavau naudingų žinių ir pvz.: bodyflex'a galiu praktikuoti savarankiškai.
5. Geras treniruotes ritmas: kvėpavimo pratimai, arbata, aktyvesnė treniruote, arbata, sauna. Grįžusi namo nesijaučiu pavargusi.
6. Visos treneres - super!!!

Ingrida Karkalienė

***
Dalyvavimas lieknėjimo akademijoje pakeitė mano gyvenimą, ne tik formas ir svorį.
Auginant vaikučius buvau labai apleidus save ir įnikus į savęs gailėjimą, o lepinimasis maistu buvo tapęs tikrai ypatinga pramoga:)
Buvau susitaikiusi su savo dideliu pilvu ir pagurkliu:) kito ne nepastebėdavau, dabar tik pavarčius nuotraukas matau - pasikeičiau neatpažįstamai.
O buvo viskas taip: atkeliavau į akademiją ekspromtu, reikėjo pabėgt nuo kasdienybes. Kitos dalyves buvo labai entuziastingos studentes, tad ir aš užsikrėčiau, nemažai žinojau apie sveiką gyvenimo būdą, bet daugybes visokių žinių tiesiog netaikiau savo gyvenime, atrodė - kas iš to , kad nevartosiu rafinuotų aliejų, jei valgau baltą cukrų ir t.t., o iš tiesų man tik reikėjo patikėti, kad galima viską daryti iš karto - ir sportuoti, ir sveikiau maitintis, ir dar gyventi savo gyvenimą, aš iš tų žmonių, kuriems reikia, kad kas pavedžiotų už rankytės, padrąsintų ir kartais paspaustų, ir bandos jausmas man nesvetimas. Kompleksas suveikė! Ir tikrai nebuvo taip, kad tas dvi savaites galvojau tik apie save ir užsiėmiau tik savimi:) o rezultatai buvo puikus, jaučiausi gerai, grižo pasitikėjimas savimi, energija ir vidine harmonija. Jau netrukus bus metai, kai tai prasidėjo. O šiandien jaučiuosi gerai, toliau sportuoju savarankiškai ( netiek daug kaip studente), visąlaik „gaudau“ naujas žinias ir ne tik apie sveika gyvenimo būdą - tapau atviresne visame kame.
Žodžiu - fantastika. Netekau daug bjaurių riebalų ir negatyvaus požiūrio į daug dalykų. Buvo ABSOLIUČIAI VERTA pasistengti dėkoju komandai ir nuostabioms studentėms!

Goda

***
Dalyvavimas Lieknėjimo akademijoje man buvo labai naudingas. Sumažinau kūno apimtis, pakoregavau savo mitybą, pradėjau vesti mitybos dienoraštį. Praskaidrėjo protas, tapau energingesne bei žvalesne. Ankštus dzinsus užsisegu be vargo! Ir toliau planuoju lankyti sportinę Lieknėjimo akademijos dalį.
Man patiko tai, kad čia viskas yra pateikiama labai koncentruotai. Kvėpavimo pratimai, aktyvios treniruotės, specialistų konsultacijos, savimasažų pamokos ir kitos lieknėjimo bei grožio procedūros.
Aciū už tinkamai organizuotą Lieknejimo programa - Ji tikrai veikia!
 
Alicija Urmonienė


***
Lieknėjimo akademija man padėjo vėl pajusti savo kūną, įgauti energijos sportuoti ir dirbti protinį darbą bei geriau jaustis. Aišku, "ištirpo" ir 8 cm, bet energijos antplūdį laikau svarbesniu pasiekimu. Akademija labai korektiškai ir visapusiškai suorganizuota: man buvo labai svarbu galimybė pabendrauti su psichologe, pasiaiškinti emocines valgymo priežastis, bei padiskutuoti su mitybos specialistu. Kai kurie jo pastebėjimai - pradžiugino, pvz., kad angliavandenius galima derinti su riebalais, manau, kad mano dietai to trūko. Trenerės ir treniruotės pranoko lūkesčius. Ir apskritai buvo smagu jaustis grupėje, sprendžiančioje tą pačią problemą, smagu nebūti vienišam. Taip pat galvoju, kad kaina - labai "user friendly". Didelis ačiū organizatorei ir visiems akademijos mokytojams ir dalyviams.

Edita


***
Lieknėjimo akademijoje atsidūriau atsitiktinai ir sau netikėtai – tiesiog sudomino draugės pasakojimas apie jus.
Pripažinsiu, kažko ypatingo nesitikėjau – namuose turiu ne viena sveikos mitybos knygą, esu išbandžiusi ne vieną sporto rūšį. Tačiau pradėjus lankyti akademiją, savo nuomone pakeičiau – mus supo kvalifikuoti įvairių sričių specialistai, pasiruošę atsakyti net į keisčiausius mūsų klausimus. Kiekviena diena sužinodavau ir išmokdavau kažką naujo. Be to, būnant merginų grupėje, su kuria kasdien mataisi, atsirado azartas stengtis ir nepraleidinėti užsiėmimų, rašant mitybos dienoraščius –  neprisivalgyti namuose, atliekant bodyflekso pratimus – atsikratyti kuo daugiau centimetru. O geriausia dalis, kad kasdien jaučiau didėjantį poveikį! Tikrai tikiuosi, kad Lieknėjimo akademijos fizinis ir psichologinis „efektas“ išliks dar ilgai, nes tai puikus jausmas :)

Eglė P.

***
Labai malonu, kad patekau į Lieknėjimo akademiją, 2 savaites prabėgo taip greitai...gal dėl nuostabios kompanijos, gal dėl malonių, visada pasiruošusių padėti ir atsakyti į visus klausimus specialistų, esu laiminga, kad kartu buvo draugės... Sužinojau tikrai daug.
Labai padžiugino rezultatai per 2 savaites: atsikračiau daugiau nei 2kg ir 12 cm. Ačiū :)

Jelena

***
Dalyvavimas Lieknejimo akademijoje buvo nuostabus, lengvas, patogus ir būtinai naudingas.
Viso proceso organizavimas: kokybiškas, nenuobodus, pagristas paprastu, nuoširdu bendravimu. O susitikimai su specialistais: treneriais,  sveikos gyvensenos ir mitybos specialistu, masažiste, kosmetologe, galimybė užduoti klausimus, diskutuoti, davė daug praktinės naudos kasdieniniam gyvenime.  Ačiū:)

Ana

***
Ar man patiko Lieknėjimo akademijoje? Taip.
Ar gavau tai, ko tikėjausi? Iš tiesų, netgi daugiau.
Ar rekomenduočiau savo draugėms? Jau rekomendavau.
Naujosioms studentėms palinkėčiau nepraleidinėti užsiėmimų ir maksimaliai išnaudoti pasiūlytas galimybes, susipažįstant bei išbandant grožio industrijos naujoves (juk "viskas įskaičiuota"):) 
 
Jūratė

***
Patiko suvokti, kad galiu iveikti tinguli ir kas ryta dvi valandas skirti savo kunui ir taip kasdien. Taip ryte padirbejus gera nuotaika islieka visa diena. Pirma diena uzfiksuoti kuno cm neleidzia saves gaileti, ar "nusukti" treniruote. Nors prarastu cm kiekiu atsilikau nuo lyderes, taciau isitikinau, kad si sistema tikrai veikia. Ypac jei vykdai mitybos specialisto  patarimus apie produktu derinima.

Irina

***
Tiesiog pradėsiu Jus nuo raginimo įsilieti ir pradėti sportuoti „Lieknėjimo akademijoje“ jei tik nesate patenkinta savimi. Dvi savaites, praleistos „Lieknėjimo akademijoje“, atrodo labai trumpas laikas, bet aš galiu pasidžiaugti numestais 5 kg, sumažintomis 26 cm kūno linijomis ir puikia savijauta. Rezultatai kalba patys už save. Gal Jums kyla klausimas kaip aš viso to pasiekiau. Tiesiog klausiausi visų pagalbininkų – psichologės, mitybos specialisto ir mūsų kuratorės Linos patarimų. Labai Jiems ačiū. Todėl raginu visas, jei tik nesate patenkintos savo dvasine ar fizine savijauta, apsilankykite „Lieknėjimo akademijoje“ ir atrasite sveiką spindesį akyse, gyvenimo džiaugsmą ir, žinoma, labai šaunius žmones.

Eglė

***
Itin naudinga buvo tai, kad kas dieną sportavau (prisipažinsiu - ne visada noriai važiavau), tačiau kas vakarą grįždavau geros saviajutos, linksmos nuotaikos. Be sumažėjusių apimčių man naudinga buvo tai, kad galėjau atsijungti mintimis nuo darbo, kas vakarą reikėjo susikaupus kvėpuoti, judinti rankas, kojas, užpakalį ir t.t. 
Stengiuosi panaudoti Juliaus (mitybos specialisto) patarimus ir bandau rasti laiko pusryčiams, vakare, kai ranka tiesiasi prie užkandžio klausiu savęs, ar tikrai jo noriu. Žodžiu, kol kas viskas gerai :)

Audronė Smirinenko

***
Praėjus kažkiek laiko, malonu prisiminti Lieknėjimo akademijoje praleistas popietes. Tai buvo smagu, nes
-dvi savaitės buvo labai aktyviai ir nenuobodžiai praleistas laikas,
-kiekvienos dienos užsiėmimai priverčia išmokti planuotis laiką ir "visur suspėti",
-kasdien rašomas maisto  valgymo dienoraštis priverčia įsigilinti ką, kiek ir kada iš tikrųjų valgome ir  labai drausmina,
-išmokta daug įdomių  ir teisingų pratimų,
-„atrastas“ pu erch arbatos poveikis ir nauda,
-ir , be abejo, "sutirpę centimetrai".

Ačiū jums!
Edita


***
Apie Lieknėjimo Akademiją galiu pasakyti tik tai gera - labai geri įspūdžiai, rezultatai ir (!) grupė. Gavau viską apie ką galvojau ir dar daugiau - kosmetinių procedūrų, įdomių paskaitų, daug skanios arbatos Pu-Erh ir naujų draugų! Labai esu dėkinga už jūsų pastangas, programą ir moralinę paramą:)

Pagarbiai,
L.Kremer


***
Lieknėjimo akademija paskatino pamilti sportą, o pamačius greitus rezultatus dar labiau pakyla entuziazmas ir sustiprėja valia.
Dėkoju visai Lieknėjimo akademijos komandai ir kitoms dalyvėms.

Rasa

 

***
Nors gyvenimo tempas įtraukė ir neberadau laiko sportui Jūsų klubą prisimenu su malonumu. Buvo nepaprastai smagu pasijust tokios įdomios moterų kompanijos nare. Na ir sportas, žinoma, įkvėpė žygdarbiams. Iš tiesų išbudino smagūs ir įvairūs užsiėmimai. Labiausiai ko gero ir užvedė įvairovė, nes kiekvieną dieną patyriau ką nors naujo, tai padėjo suprasti, kas labiau tinka man.. Kvėpavimo pratimus padarau ir namuose (na, ne taip dažnai, kaip norėčiau, bet žiemą tam turėsiu daugiau laiko), o sportą kol kas palieku niūresnėms dienoms. Tikiu, kad sportuosiu..Iš paskaitų gal išskirčiau mitybos specialistą, išties buvo nauja ir įdomu. Psichologė irgi puiki.


Ieva

 

***

Porą savaičių lankiausi „Lieknėjimo akademijoje“ ir tikrai nesitikėjau tokio gero rezultato, kokį gavau. Ne tik numečiau svorio, pasidariau energingesnė, judresnė, tačiau atsirado noras ir toliau sportuoti, nesustoti. Toliau lankysiu sporto klubą, nes namuose paprastai nerandu sau laiko. Be to, labai sveika pakeisti aplinką, maloniai praleisti laiką ir grįžti namo pakilia nuotaika.

Rima

 

nemokama lankomumo statistika